Výstavba

Betonové žumpy pro stavby a domácnosti bez napojení na kanalizaci

Zabýváte se stavbou nového domu a řešíte otázku odpadních vod bez napojení na městskou kanalizaci? Snadným a dostupným řešením je betonová jímka dodávaná důvěryhodnou firmou Žumpy – STAV již 12 let. Jakého servisu se vám při objednání jímky dostane?

Rychlost, doprava, kvalita i montáž

Za dlouhou dobu působnosti na českém i slovenském trhu se Betonové žumpy v mnohém vypracovaly a dnes jsou schopni zajišťovat obratem nejen zpracování objednávky, ale také přepravu jímek a jejich montáž. Celý proces je možné vyřídit v horizontu 3 – 7 dní od objednání. Překážkou není ani vzdálenost. Dopravu a montáž zajišťují v rámci celé České republiky. Jímka, která bude přivezena, aby mohla být namontována, je dodávána spolu s certifikátem kvality použitých materiálů, technickým projektem a také kolaudační dokumentací. V ceně produktu a dopravy je zahrnuta také montáž, která bude zajištěna zkušeným pracovníkem. Betonové žumpy různých rozměrů jsou skladem, jejich součástí je také základní poklop, betonová deska a komín. Betonovou desku je za příplatek možné zvolit vyšší než tu, která je v ceně.

Velikost jímky nebo žumpy a jejich cena

Velikost jímky či žumpy je nutné zvolit na základě počtu osob, které budou využívat stavební objekt či rodinný dům, který má být na kanalizaci napojen. Jestliže se jedná o menší stavbu s nižším využitím, postačí jednokomorová betonová žumpa. Nejmenší dostupná velikost jsou 4 m³, cena betonové jímky této velikosti začíná na 18 000 Kč.

Pro stavby či objekty s vyšším využitím osob se pak doporučuje dvoukomorová jímka / žumpa. Ta je vhodná také například pro řadové domky. Taková žumpa je rozdělena na dvě komory, díky kterým je možné také z části pročišťovat odpadní vody, jejichž cena se pohybuje od 27 000 Kč za nejmenší dvokomorovou jímku, tj. 8 m³.

Betonové žumpy a jímky jsou vyrobeny z kvalitního betonu, ocelové výztuže, pokryty speciálním asfaltovým nátěrem, který slouží ke zvýšení životnosti žumpy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *