Interiér

Designová svítidla znamenají útulnost pro každý interiér

Otázkou osvětlení určitě není jen počet lumenů, ale také elegance svítidel, která do našich večerních obýváků a ložnic vnášejí trochu potěšení. Podle čeho si vybírat takového společníka? Jak si vyladit interiér domácnosti, abychom večer mohli nerušeně odpočívat?

Klasická studentská lampička je už dávno mimo hru, dnešní modely na trhu jsou úplně jiné a rozmanitosti se vlastně vůbec žádné meze nekladou. Chcete si užít krásné věci, které navrhují přední designéři? Stačí se rozhlédnout a také si vybrat, jestli zvolíte nástěnnou, stropní nebo naopak stolní variantu. Lampy a svítidla mohou vypadat jako květina, připomínat kapky deště nebo kostku ledu, fantazie je přece zcela neomezená čarodějka.

Nezapomínejte, světlo je velmi důležité

Když se stěhujete do nového bytu, řešíte varnou desku v kuchyni nebo sestavu křesel do obývacího pokoje. Neméně podstatnou je ale i otázka osvětlení, které by nemělo působit, jakkoliv rušivě, a naopak je nutné, aby zapadlo do interiéru. Designová svítidla mají jasno. Malá místnost znamená malé světlo, velká zase velké.

Tvar svítidla by měl ladit s nejbližším nábytkem, platí tedy, že nad kulatým stolem v jídelně se bude vyjímat kruhové osvětlení. Do obýváku se hodí designový lustr, ale také nastavitelná lampa, díky níž si uděláte koutek určený pro chvilky strávené nad oblíbenou literaturou. Petrolejové lampy už patří minulosti a romantice, dnešní modely svítidel jsou už trochu jiné.

Vsaďte také na oblíbené Elements Lights

Vypadají jako právě rozkvetlé kvítí, takže jsou určené i pro romantické duše. Světlo se díky nim šíří po místnosti zcela nenuceně, zabírají jen minimum prostoru a hodí se do moderních interiérů, kterým vládne okázalá vzdušnost. Svítidla Elements Lights jsou dobrou volbou pro všechny, kdo právě zařizují nové bydlení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *