Reality

Rezidence, ve které je radost bydlet

Bydlet ve svém je snem mnoha Čechů. Ne vždy se ale promění ve skutečnost, protože cena realit letí rok od roku výše a výše, a mnohdy přitom překročí veškeré finanční možnosti potenciálních kupujících. Splašit dostatek cash flow je téměř nemožné, proto se většina zájemců spoléhá na hypoteční úvěry s vědomím, že vlastní byt budou splácet do konce života.

Existuje ale i jiné řešení. Netrvat nutně na bytě v novostavbě, ale pořídit si dokonalou rekonstrukci. Jedna vydařená se nachází v rezidenci Topolová. Prodej bytů Praha tak dokáže najít vhodnou kapacitu pro každého žadatele, aniž by ho koupě nemovitosti doslova zruinovala. V rezidenci, která leží na Praze 10, jsou k rezervaci volné atypické 1+kk a 2+kk, které plně odpovídají současným standardům.

Levné bydlení v Praze

Renovované byty leží v osmém patře komplexu, jenž prošel v roce 2012 nákladnou renovací venkovní fasády, včetně zateplení a výměny oken. Měsíční náklady na bydlení jsou odhadovány pouze na 2 500 Kč/ měsíc za teplo, vodu, elektřinu, úklid společných prostor, recepci a odvoz odpadu. V místě je veškerá občanská vybavenost, jako obchody, restaurace, lékárna, pošta, banka a bankomat, masáže, kosmetika a fitness. Život v Topolové nese veškeré atributy života ve velkoměstě.

Bydlení v rezidenci je vyhledávané obvykle pro své pohodlí, snadnou logistickou dostupnost k centru i přírodě a hlavně pocit bezpečí. Přes den v domě funguje recepce a v noci je objekt hlídán bezpečnostní službou. Nabízené byty jsou jako stvořené pro jednotlivce, pro které je plně dostačující 1+kk, v základní nebo plné výbavě. Páry a rodiny pak mohou najít nový domov v 2+kk. Ceny jsou velmi příznivé. Menší byty startují od 2,9 milionu a větší byt lze pořídit za úžasných 3,5 milionu korun.

Koupě nebo pronájem?

Pokud nepatříte mezi ty, kteří se chtějí vázat na jedno místo natrvalo, ale uvítali byste seriózní pronájem, jistě vás zaujme nabídka garsoniér. Garsonka Praha zprostředkuje rychlý azyl bez realitky s dlouhodobějším charakterem bydlení. Minimální doba užívání je jeden rok. Čeká na vás vybavených 31 metrů čtverečních obytné plochy se vkusným interiérem a nízkou vstupní kaucí 10 tisíc korun. Měsíční poplatky nájemného a energií jsou na Prahu, za ceny lidové.

Najít vhodné bydlení není vždy snadné. Čas od času se ale dá narazit na dobrý kup, který váš život změní zásadně k lepšímu. Rezidence Topolová je ale jasným důkazem, že výjimka existuje.