Finance

Kvalitní ochrana majetku, díky níž můžete zůstat klidní

Budování vlastní domácnosti je skutečným během na dlouhou trať, který v podstatě nikdy nekončí. Kdykoli totiž dospějete do fáze, kdy máte zdánlivě hotovo, objeví se další nákladná investice, jíž je potřeba co nejrychleji provést. Jelikož je bydlení naprostým „požíračem“ peněz, bezpochyby o něj nechcete vinou neočekávané události přijít. Jak tedy předejít problémům budoucnosti? Jedině s vhodně zvoleným pojištěním majetku.

Rizika jsou všudypřítomná, jedinou ochranou je prevence

Bezpečnostním rizikům číhajícím na vaši domácnost nelze nikdy dokonale zabránit. Důležitá je ovšem forma prevence, kterou zvolíte. Mít pojištěný majetek znamená, že ke škodám sice tak jako tak dojde, nicméně jejich následnou úhradu za vás vyřeší příslušná pojišťovna. Záleží ale samozřejmě na tom, jakou finanční společnost na přeplněném trhu zvolíte. Vždy je potřeba se zaměřit na pojistné limity a také faktory, vůči kterým budete mít krytá záda.

Kombinaci obou stěžejních služeb veřejnosti poskytuje klientům pojištění, které je trefně nazváno Bezpečný domov PLUS. To se vztahuje na nemovitost v zástavbě, byt v osobním vlastnictví, rodinný dům, budovy s podnikatelskou činností či domácnost jako takovou. Navíc kryje všechna základní i katastrofická rizika, která mohou nejčastěji přijít.

Bezpečný domov PLUS obsahuje rovněž pojištění odpovědnosti

Nesporným benefitem výše zmíněného pojištění je také skutečnost, že s sebou klientovi přináší také pojištění odpovědnosti s limitem až 10 milionů korun. To oceníte zejména v momentě, kdy svým občanským konáním způsobíte škodu na majetku druhých osob. Jako příklad uveďme třeba situaci, kdy zapomenete utáhnout vodovodní kohoutek a omylem tak vytopíte sousedy pod vámi. Náklady na sjednání nápravy, které mohou dosáhnout ohromných výšin, za vás (nejen) v tomto případě uhradí pojišťovna.