Interiér

Nebaví vás už čištění podlah?

Úklid rozhodně nepatří mezi oblíbené činnosti, zvlášť pokud byste měli uklízet rozsáhlé administrativní prostory. V takovém případě je rozhodně nutné najmout si specializovanou firmu, která se o všechno postará. Vaše kanceláře se po jejich zásahu budou lesknout čistotou, neboť v nich nebude ani smítko nečistoty. 

Proč je potřeba pravidelně uklízet?

Pravidelný úklid je potřeba zejména pro zachování komfortu vašich zaměstnanců. Čištění podlah probíhá strojovou technologií, která dokáže za hodinu práce vyčistit takovou plochu, jež by jinak celá skupina pracovníků čistila celý den. Zaměstnanci úklidové firmy jsou vysoce proškolení na přístrojích Alto nebo Kärcher, takže bude samotné čištění probíhat velice rychle. Pro menší plochy se ovšem více hodí kotoučové čističe.

Kolik stojí pravidelný úklid?

Mimo čištění podlah je k dispozici i pravidelný úklid. Sazby za tuto službu jsou velmi individuální, neboť závisí na rozloze uklízené podlahy a také na množství nečistot. Proto je tuto sazbu velice složité stanovit. U pravidelného úklidu je pochopitelně také důležitá frekvence. Čím častěji totiž budete administrativní prostory vaší firmy uklízet, tím vyšší budou i faktury za úklid. Kvalita těchto služeb a následný komfort za to ale určitě stojí.

Jaké jsou další úklidové služby?

Kromě strojového čištění podlah a pravidelných úklidů vašich kanceláří nabízí specializovaná úklidová firma i profesionální mytí oken i vyčištění koberců. Okna jsou čištěna velice účinnými, ale šetrnými prostředky, které si dokážou poradit i s těmi nejhoršími nečistotami. To samé bychom mohli říct o profesionálním čištění koberců. S větším znečištěním si bez problémů poradí kartáčové stroje, neboť je čistota koberců pro celkový komfort velmi důležitá. Zachytává se v něm totiž velké množství prachu a dalších nečistot.

Čistotu ve svých kancelářích a administrativních prostorách rozhodně nezanedbávejte. V čistém prostředí se totiž budou vaši zaměstnanci cítit o dost lépe.