Reality

Vily Chuchle – atraktivní bydlení na okraji metropole

Bydlení se vším komfortem, navíc v zeleni a přímo v metropoli? Developerský projekt Vily Chuchle je jedinečný v mnoha ohledech. Lokalita širší Prahy 5 je maximálně dostupná, současně nabízí dostatek zeleně, ale také veškerou občanskou vybavenost. Nabízené vily jsou architektonicky perfektně řešené a nabízí uživatelský komfort, ale i dostatek soukromí. Bonusem jsou překrásné výhledy na pravobřehou zástavbu Prahy a na zelené svahy Chuchelského háje.

Nově vznikající vilová čtvrť

Při plánování nových vil v rámci projektu Vily Chuchle si dali architekti z renomovaného ateliéru A69 – architekti nelehký cíl, propojit novodobý koncept metropolitního bydlení se zelení na severovýchodním svahu nad chuchelským dostihovým závodištěm. Podařilo se jim díky tomu vytvořit zcela jedinečnou vilovou čtvrť s moderními domy pro jedno i vícegenerační bydlení s užitnou plochou 184 až 346 m² a rozsáhlými zahradami. Čtvrť je navíc lehce dostupná z vnitřní Prahy autem a veřejnou dopravou, v okolí je veškerá občanská vybavenost.

Není nad soukromí

Klasické vily v Praze mohou jen stěží nabídnout soukromí, natož velkou míru zeleně a přírody v blízkosti. Projekt Vily Chuchle stojí právě na konceptu maximálního soukromí a propojení s okolním prostředím zeleného Chuchelského háje. Domy mají velkoryse řešené zahrady, které jsou ohraničeny pletivovým plotem a habrovými keři směrem do ulice, navíc mají terasy o rozměrech 24 až 41 m². Stejným způsobem jsou koncipovány také vily, které nabízejí komfort bydlení v rámci jednotlivých soukromých zón.

Vysoký standard bydlení

Vily na prodej se nacházejí konkrétně v ulicích Kopalova, Ceplechova, Adlerova a Bochníčkova a jsou dispozičně řešené od 4+kk po 7+kk & 1+kk. Všechny vila domy jsou patrové a včetně garážového stání. Kromě architektonicky jedinečného designu a řešení vnitřního uspořádání jsou vily vybaveny nejmodernějšími technologiemi. Nejnovějším trendům odpovídá také vnitřní vybavení domů, které splňuje nejvyšší standardy.