Reality

Proč koupit byt v novostavbě?

Otázky bydlení trápí nějakým způsobem téměř polovinu Čechů. Jedni bydlí společně s rodiči a doslova si „šlapou po hlavách“, jiní platí nekřesťanské sumy v předražených podnájmech, část lidí se protlouká po ubytovnách a ostatní koupili staré ruiny, aby je za velké peníze rekonstruovali. Jen lidé s obrovským přehledem vědí, že „v novém je v novém“ a bydlení v rezidenci je nejen komfortní a pohodlné, ale nakonec se vyplatí i finančně.

Přestože se může zdát pořízení bytu v novostavbě na první pohled drahé a nedostupné, na druhý a mnohem detailnější pohled vyznívá realita příznivěji. Kalkulace mluví jasně. Místo nájemného, plaťte hypotéku a v budoucnu ušetříte za údržbové práce. Novostavby jsou postaveny podle nejmodernějších postupů a dávají tak záruku kvality provedených prací.

Rezidence láká

Prodej bytů Praha 3 je sázkou na jistotu. V lokalitě na Vackově roste 347 bytů v pěti asymetricky řešených objektech. Vybírat můžete mezi velikostmi 1+kk až 5+kk, přičemž všechny byty jsou řešeny tak, aby maximálně využili své prostorového potenciálu a orientace na východní, západní a jižní světové strany. Každý byt má k dispozici balkon, lodžii nebo terásku. Přízemní byty dokonce ústí přímo do venkovních mini zahrádek.

Projekt vzešel architektonicky z pera studia MS Architekti. Pojetí citlivě pracuje s maximálně dvanáctipodlažními budovami, které nevytváří jednolitou uliční hmotu, ale ustupují od uliční linie v charakteristické členitosti. Koncept nabízí dostatek soukromí a zároveň patřičnou prostornost každému bytu a z hlediska uživatelů je velmi povedený.

Rezervujte on-line

Osobní představu lze získat z katalogu bytů, který je uveřejněn na webových stránkách developera. Byty v Praze na Žižkově lze zhlédnout, co do prostorového rozvržení i půdorysu. Doslova během jedné vteřiny lze zjistit i cenu vybraného bytu. Díky filtru v zadání zkalkulujete cenu za určitý typ. S výběrem nečekejte dlouho. Byty o velikosti 1+kk jsou již nyní vyprodány.

Byty na Vackově leží v průsečík mezi dvěma světy, mezi živým obchodním centrem a klidnou oázou parků a zeleně. Právě kombinace klidu a živoucího města je to, co již dnes dotváří genius loci celého Vackova. Nenechte si ho ujít a bydlete tam, kde vám bude dobře.