Reality

Bydlení v Praze znamená skloubení velkoměsta a zelených ploch

Cítit se jako na malém městě, obklopeni zelení a klidem, ale také s rychlým dopravním spojením do centra a za prací. Ani nákupy, kultura nebo kadeřník nesmí být nijak daleko, protože dojíždění v moderní době rozhodně nikdo nemiluje. Občanská vybavenost je stejně důležitá jako komfort bydlení, moderní standardy nelze nijak ošálit.

S výběrem bytu také není důvod, jakkoliv spěchat, na druhou stranu, rostoucí ceny nemovitostí vybízejí k akci. Alespoň dílčí kroky jsou tedy důležité, pro začátek by možná stačilo vybrat si lokalitu, že?

Žižkov je skvělá volba i pro mladé

Praha a její okolí nabízí široké možnosti kulturního vyžití, stejně jako velkou porci pracovních příležitostí. Byty Praha 3 jsou stále k dispozici, ale jejich nabídka se postupně tenčí. Dáváte přednost menší garsonce se zhruba třicetimetrovou výměrou nebo bude lepší zvolit pětipokojový byt, kde bude více než sto metrů čtverečních prostoru pro početnější rodinu?

Výhodou je také okolí, kde najdete nejen zelené plochy, jako například park Židovské pece, ale i legendární kino Aero nebo kavárny a restaurace. Sečteno a podtrženo, řadu míst k odpočinku i nabrání nových sil do života, vždyť relaxace je v našich životech klíčová…

Sportovní centra a další atraktivní zázemí

Lokalita, ve které najdete vše, co potřebujete pro běžný každodenní život. Jinak řečeno, dojíždět kvůli autoservisu nebo lékárně už rozhodně nemusíte, čekat pak bude v docházkové vzdálenosti i nejedno zajímavé sportoviště. Byty v Praze na Žižkově splňují všechny požadavky na moderní bydlení, nabídnou i předzahrádku, balkon nebo lodžii, ale také prostorný sklep pro uložení všech důležitých věcí.

V okolí je také tolik atraktivních historických míst, která můžete poznávat během volných víkendů, že si Žižkov určitě zamilujete.