Zahrada

Plastové ploty

Většina oplocení, které nabízí naši partneři jsou atypické originály, zhotovené na vaše konkrétní požadavky. Jsou zhotovovány s libovolnou šířkou a výškou plotových polí, ale i libovolnou mezerou mezi latěmi. Atypické plotové pole je možné vyrobit podle vašich požadavků v jakémkoli tvaru. K výrobě většiny plotových polí, vrat a vrátek se používá především profil o šířce 80 mm z tvrzeného PVC v bílé barvě.
Při požadavcích na větší tuhost (např. u dlouhých svlaků) lze použít profily s dovystužením. Plotová pole lze kotvit ke sloupkům (betonovým, zděným nebo plastovým) pomocí plastové příchytky – konzolky na hmoždinky a vruty nebo zafrézováním svlaku do sloupku (pouze u plastových sloupků). Při požadavku plných neprůhledných plotů lze s výhodou využít jednoduchost výplňových profilů osazených přímo do plastových sloupků.

Sloupky mohou být rozměru 120 x 120 mm, 96 x 96 mm, 80 x 80 mm nebo 60 x 60 m s vnitřní strukturou z téhož materiálu nebo duté. Kotvení sloupků k betonové nebo zděné podezdívce nebo základu vhodné šířky se provádí pomocí jádra sloupku na hmoždinky.

Vrata a brány

Vrata, brány nebo vrátka je možno vyrábět ve shodném pohledovém provedení s plotovými poli. Rám se zhotovuje svařením z ocelových nebo hliníkových čtyřhranných trubek, aby se docílila dostatečná tuhost a pevnost a poté zakrýt plastovým profilem, jenž zabezpečuje bezúdržbovost se všemi již zmíněnými výhodami.

Do spodní části vrat, brat nebo vrátek je možné osadit plastovou plnou výplň s orámováním, jenž v mnoha případech vhodně kopíruje výšku a pohledový efekt plotové podezdívky. Plotová vrata a brány se vyrábějí otevírací (jednokřídlá, dvoukřídlá) nebo posuvná na kolejnici s ručním otevíráním nebo s elektrickým pohonem v různém stupni výbavy (např. plastová nebo nerezová kování, zámek s vložkou FAB, niklované zástrčce ke křídlům vrat, atd. dle přání zákazníka).

Zábradlí

Balkónové, terasové i jiné zábradlí lze rovněž jako oplocení zhotovit v jakémkoliv atypickém provedení s využitím široké škály prvků a profilů s dodržením určitých technických zásad. nejčastěji se zhotovují využitím oceloplastové rámové konstrukce (obdobné jako u vrat) s oceloplastovým madlem a výplní z latí šíře 80 mm. Laťová výplň se však může nahradit např. plným výpletem atd.

Výhody

  • bezúdržbovost
  • výhodná cena
  • výroba dle požadavků

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *