Reality

Klamovka je vhodným místem pro rodinný život

Pokud máte rádi Prahu, jistě jste přemýšleli nad tím, že byste se v ní jednoho dne usadili. Co vás vlastně láká do našeho hlavního města? Jsou to pracovní příležitosti nebo bohaté kulturní vyžití? Česká metropole snese přísná západoevropská kritéria a nabídne zázemí, které se bude líbit mnoha mladým rodinám.

Bonusem pak je, že na vás v jeho čtvrtích doslova dýchne historie. Bydleli byste rádi v místě, kde je tradiční anglický park? Klamovka nabídne přesně takové místo k odpočinku. Pátá z pražských částí je plná zeleně, která se nikdy neomrzí. Odpočinek po namáhavém pracovním týdnu o volných víkendech je proto zaručen!

Občanská vybavenost je opravdu na jedničku

Zásadní je pro bydlení vždy lokalita, tato známá poučka platí bez ohledu na generaci nebo další aspekty. Pokud je v okolí bydliště klasická občanská vybavenost, na níž je spolehnutí, žije se všem příjemněji. Vilapark Klamovka je obklopen nejen zelení, ale i sportovišti nebo řadou možností pro každodenní nákupy. Velmi blízko je také oblíbený park Ladronka, který láká k dlouhým odpoledním procházkám.

Nákupy, odpočinek, kulturní vyžití, to vše je opravdu blízko. Nemusíte proto za prací nebo zábavou cestovat do jiných pražských čtvrtí. Všechno, co k životu potřebujete, je zde na jednom jediném místě. A nezapomeňte, s investicí do nemovitostí můžete začít kdykoliv. A platí, že ty nejlepší plody budou sklízet hlavně vaše děti.

A který byt bude ten váš?

Nabídka je pestrá, Klamovka je čtvrtí, kde vás čeká spoustu zajímavých překvapení. Těšíte se na předzahrádku? V prvním podlaží jsou byty, ke kterým patří plocha pro pěstování růží nebo levandulí. Vybírat si pak můžete také z lodžie, balkonu nebo malé terasy, kde lze trávit volné odpolední nebo víkendové chvilky. Připraveny jsou byty 1+kk, které nabídnou necelých čtyřicet metrů čtverečních životního prostoru, ale také mnohem prostornější 4+kk.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *