Interiér

Nové trendy v kobercovém světě

 

Očekáváte přírůstek do rodiny a ještě před jeho narozením byste rádi mu zařídili dětský pokoj? Ačkoliv vybírání a nakupování nábytku mnohým nahání husí kůži, Vy si toto zařizování můžete užít. Stačí vědět, kde za dobrou cenu pořídíte nejrůznější bytové doplňky.

Dětský koberec Farma do chlapeckých dětských pokojů

Nezbytnou součást každého dětského pokoje představují kusového koberce. Pestrý sortiment tohoto zboží si můžete prohlédnout na e-shopu společnosti Vopi. Koberce od Vopi Vás zaujmou pestrými barvami, motivy z dětských kreslených pohádek a seriálů i kvalitním materiálem. Do chlapeckých dětských pokojů se skvěle hodí dětský koberec Farma. Tento koberec je vyroben z klasického smyčkového materiálu. Tento materiál umožňuje snadnou údržbu. K jeho očištění postačí vlažná voda, měkký kartáček s mýdlem nebo pracím práškem. Dětský koberec Farma vzbudí u Vašeho dítěte touhu po hraní i rozvine jeho fantazii.

Nepřehlédněte ani další kusové koberce

V e-shopu Vopi však nenajdete pouze tento dětský kusový koberec. Vybírat můžete www.vopi.cz/filtr/zeleny-koberec/ pomocí nově sestaveného konfigurátoru můžete koberce nejen do dětského pokoje vybírat podle oblíbených barev. Za předpokladu, že zařizuje dětský pokoj synovi, neměly by Vám uniknout koberce v zelené barvě. Na webových stránkách Vopi však jistě najdete také vkusné dětské koberce v této barvě hodící se do dívčích nebo sourozeneckých pokojů. Touhu po hraní vzbudí koberec Hop play carpet se skákacím panákem. Do obývacího pokoje či chodeb můžete nechat položit elegantní červený kusový koberec. Luxusně vypadají, jak červené koberce s vysokým vlasem, tak ty s geometrickými tvary.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *