Interiér

Oživte svou domácnost netradičním kobercem

Pořídili jste si nový byt či dům a pouštíte se do jeho zařizování? Přemýšleli jste už o tom, jakou zvolíte podlahovou krytinu? Pokud nepatříte k milovníkům tradičních metrážových koberců, které vyplňují celou místnost a jejich pokládání bývá často problematické, ale přesto se koberce nechcete vzdát, pak by vhodným řešením mohl být kusový koberec. V dnešní době se koberec stal designovým prvkem. Vhodně zvolený koberec dokáže oživit a zútulnit váš domov. Při koupi kusového koberce můžete popustit uzdu své fantazii a zvolit výraznější vzor nebo kombinaci barev, kterou byste se neodvážili položit na celou plochu pokoje. Moderní kusové koberce se hodí do každého interiéru. Když vás začne koberec nudit, můžete jej jednoduše vzít a přesunout jinam. Nezapomínejte však při výběru koberce zohlednit na jak frekventovaném místě bude koberec umístěn a podle toho zvolte vhodnou délku vlasu, aby vám zůstal koberec co nejdéle jako nový.
Inspiraci a aktuální trend najdete u firmy VOPI, s.r.o., která nabízí kusové koberce, autokoberce, autopotahy a mnoho dalšího. Na stránkách www.vopi.cz nejdete nabídku koberců té nejvyšší kvality. Kromě koberců z bavlny zde zakoupíte i koberce ze 100% novozélandské vlny.

Náš tip: Chcete do bytu originální dekoraci? Namalujte si vlastní obraz. Nemáte-li dost uměleckého talentu, pořiďte si sadu na malování podle předlohy. Díky mí i vy budete malovat skvěle.

Velmi žádanou kategorií jsou kusové koberce pro děti, díky kterým snadno vytvoříte například v obývacím pokoji útulný koutek a budete mít svou ratolest neustále pod kontrolou. Začínajícím chodcům usnadní první krůčky, jelikož na koberci získají větší stabilitu a případné pády budou na koberci tlumenější.
Specifickou variantou kusových koberců jsou nášlapy na schody, které jsou estetickým a bezpečnostním prvkem. Připevňují se jednoduše samolepící páskou přímo na schod a chrání jej před opotřebením. Nášlapy jsou vhodné zejména do domácností, kde žijí staří lidé nebo malé děti, kteří jsou náchylnější k uklouznutí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *