Finance

Leasing

Potřebujete pomoci s financováním všeho automobilu, motocyklu či jiného dopravního nebo užitkového prostředku? Zajistíme vám výhodnější podmínky u naší partnerské lasingové společnosti ČSOB Leasing. Ušetříte nemalé finanční prostředky!

Finanční leasing

 • Finanční pronájem s následnou koupí najaté věci. Účelem finančního leasingu je na základě leasingové smlouvy umožnit zákazníkovi za úhradu trvalé užívání movitých věcí nebo jejich souboru (předmětu leasingu).
 • Leasingová společnost je po dobu trvání LS vlastníkem předmětu leasingu a získala ho do svého vlastnictví nákupem od dodavatele podle výběru zákazníka a na jeho žádost.
 • Minimální doba trvání leasingu je 36 měsíců. Varianty leasingu na 36, 42, 48, 60 měsíců, zkrácené platební kalendáře, typ splátek měsíční, kvartální, pololetní, roční hrazené začátkem.

HitKredit – úvěr pro spotřebitele a podnikatele

 • HitKredit je určen jak pro soukromé osoby, tak pro podnikatele a jeho prostřednictvím je možno financovat nové a ojeté osobní a užitkové automobily, mikrobusy i motocykly nebo jinou dopravní techniku a stroje a zařízení
 • Minimální výše úvěru je 70 000 Kč, doba splácení je 6 až 72 měsíců. Díky této možnosti krátkodobého splácení je vhodnou alternativou v případech, které nelze financovat leasingem, který má zákonem stanovenou minimální dobu trvání smlouvy na 36 měsíců.
 • Další výhodou HitKreditu je skutečnost, že se předmět financování stává ihned majetkem zákazníka. Tím je tato forma financování vhodná pro osoby, obce, dopravní podniky, rozpočtové organizace, družstva a další subjekty, které mají možnost čerpat prostředky z dotačních programů, jejichž poskytnutí je vázáno na vlastnictví financovaného předmětu. Zákazník – podnikatel je vlastníkem předmětu financování a od počátku smlouvy a provádí jeho daňové odpisy.
 • HitKredit umožňuje také předčasné splacení dlužné částky a ukončení smlouvy. Součástí nabídky je obdobně výhodné pojištění, jako u leasingu.

Dále zajistíme

 • Leasingové financování strojů, zařízení, technologií, investičních celků a výpočetní techniky. Realizujeme obchodní případy od pořizovací hodnoty 500 tis. Kč.
 • Máme pro své zákazníky kompletní škálu leasingových produktů: finanční leasing (včetně varianty financování v EUR a USD), operativní leasing a také full-service operativní leasing dopravních prostředků s řadou doprovodných služeb.
 • Vedle leasingu zajišťujeme ve spolupráci s ČSOB Leasing také splátkový prodej pro soukromé osoby, podnikatelské subjekty a pro zákazníky z komunálního sektoru ve všech výše uvedených komoditách.

Více o leasingu    Úvěr nebo leasing    Kdy se leasing vyplatí    Leasingový koeficient

Výhody

 • Snížení výše leasingových splátek až o 2%

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *