Interiér

Zahalte se do netradičního vzhledu 3D povlečení

 

3D technika je dnes velmi oblíbená nejenom ve filmovém průmyslu, ale využívá se jí všude, kde je to jenom možné. Zavítat může i do vašeho domova, pokud se rozhodnete si jej trochu zpestřit. 3D ložní povlečení se totiž stává neotřelým bytovým doplňkem, který rozzáří každou ložnici a vytvoří z ní unikátní místo.

Netradiční 3D povlečení

Oblast lůžkovin nabízí mnoho nejrůznějších vzorů, ale také materiálů. Z této široké nabídky si může vybrat opravdu každý. Neotřelou a skvěle vypadající variantou je 3D povlečení. Ptáte se, v čem je toto povlečení tak jedinečné? Dělá to především jeho vzhled. Povlečení s fotopotiskem nabízí množství neobvyklých vzhledů. Vybírat můžete z motivů zvířat, která jako by vystupovala z povlečení, květin, ale i motivů známých měst.

Specifická výroba 3D povlečení

Aby vznikly takto unikátní vzory, které vypadají, že skoro vystupují z povlečení, je zapotřebí využít speciální techniku výroby. Výroba 3D povlečení spočívá v nanášení barev nastříkáním na látku. Nepoužívají se žádné šablony, ale je třeba speciálního programu, který vytvoří předlohu virtuálně. Nastříkáním lze docílit jedinečných a krásných vzorů. Vybrat si tak můžete třeba motiv své oblíbené metropole, která bude na povlečení ožívat.

Jaký vybrat materiál?

Široká nabídka vzorů, ale i odolné a kvalitní materiály, i to je povlečení 3D – výrobek značky XPOSE. Tuto značku můžete najít na trhu již od roku 2014. Jedná se o českého výrobce ložního prádla a bytového textilu. V sortimentu můžete najít nejenom zmíněné povlečení s 3D potiskem, ale také prodloužené verze klasických povlečení a mnoho dalšího.

3D povlečení nabízí dva druhy materiálů, ze kterých si můžete vybrat. Tím prvním je bavlna – klasický materiál používaný při výrobě lůžkovin, který je příjemný na dotek, je poměrně hřejivý, ale v létě v něm není horko. V zimě vás lépe zahřeje povlečení z umělých příměsí, které se vyznačuje vyšší hřejivostí a je tedy vhodné i do větší zimy.

Výhody e-shopu

Kvalitní 3D povlečení od české značky XPOSE můžete zakoupit v internetovém obchodě RodinneBaleni.cz, který nabízí široký sortiment těchto ložních souprav. Najdete zde nejrůznější vzory a barvy, ale vybrat si můžete i materiál. Pokud vás zajímají speciální nabídky, poohlédnout se můžete také po povlečení 3D v akci. Pokud si nebudete vědět rady, neváhejte se obrátit na poradenskou infolinku. V případě, že vám nebude povlečení vyhovovat, využít můžete možnosti vrácení.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *