Zahrada

Domovní čistírny odpadních vod

Metal Cleaner a Stainless Cleaner

Nabízíme vám novou generaci špičkových nerezových domovních čistíren odpadních vod pro 4-50 ekvivalentních obyvatel.

Použití

Nerezové biologické čistírny odpadních vod řady MC (SC) 4, 8, 12, 15, 20, 25, 30, 35 a 50 jsou určeny pro čištění splaškových vod z rodinných domků, chat, chalup, penzionů, restaurací, provozoven apod. Umožňují čištění odpadních vod ze sociálních zařízení, koupelen, automatických praček, myček na nádobí atd.

Montáž

 

Montáž čistírny odpadních vod je v ceně dodávky a je prováděna zkušenými pracovníky. Ze strany zákazníka se předpokládá vyhloubení stavební jámy, vybetonování podkladní desky, položení přívodní a odtokové kanalizace a zajištění výkopu pro vzduchovací potrubí od místa zdroje tlakového vzduchu k objektu ČOV. Vlastní usazení čistírny a uvedení do provozu je otázkou pouACze několika hodin.

Certifikáty

Domovní čistírny odpadních vod Metal a Stainless Cleaner jsou certifikovány organizací ITI TÜV a jsou navrženy a vyráběny v souladu s evropskými normami. Parametry vyčištěné vody Při dodržení projektovaných hodnot vstupního látkového a hydraulického zatížení čistíren odpadních vod MC 4 – MC 50 (resp. SC 4 – SC 50) dosahuje kvalita vyčištěné vody následujících průměrných hodnot: BSK5 – 15 mg/l CHSK – 75 mg/l NL – 25 mg/l

Výhody -čistírny odpadních vod Metal a Stainless Cleaner se vyznačují:

  • vysokou účinností čištění odpadních vod
  • nízkými provozními náklady
  • tichým provozem bez zápachu
  • spolehlivostí při minimální údržbě
  • vysokou životností
  • precizním provedením

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *