Regenerace

LPG znamená budoucnost aneb moderní energie do dnešních domácností

Bezpečné řešení, které může přinést dlouhodobou stabilitu. Nejen pro rodinné domy, ale i malé firmy, variant se totiž nabízí celá řada. Rostoucí ceny energií nutí k přehodnocení původních plánů a novému postoji. Topení elektřinou se může výrazně prodražit a zdá se, že změnám ceníků není ještě konec. LPG ocelový zásobník je bezpečný a můžete si jej přizpůsobit přesně na míru. Výchozí revize je bezplatná, a pokud nemáte na pozemku dostatek místa, lze instalovat i podzemní variantu, přičemž kapacita je stále velmi vysoká.

Propanové vytápění klade důraz na ekologii

Menší zátěž kladená na životní prostředí vždycky potěší, zvláště pokud jde ruku v ruce se zajímavou cenovou hladinou. Propanové vytápění sází právě na tyto dvě klíčové karty, navíc využívá řady moderních technologií. Zásobník plynu sám upozorní na to, že potřebuje doplnění.

Když se řekne LPG, mnohým se nepochybně vybaví auta nebo autobusy, ale pod zkratkou, která symbolizuje zkapalněný ropný plyn, se skrývá ještě více. Jeho uhlíková stopa je v porovnání s uhlím naprosto minimální, obejdete se také bez sazí, které jsou ve finále velkou zátěží pro zdraví. Nečekáte, než se oheň konečně dostane ke slovu, prostě jen zmáčknete tlačítko a o nic dalšího se už nemusíte starat. Nabízí se tedy i zajímavá časová úspora.

Potřebujete vlastně jen zásobník

Proč se dusit kouřem, když existuje velmi ekologické řešení (nejen) pro dlouholeté vytápění rodinných domů? Propan se hodí do míst, kde není rozvodná síť plynu, a přesto je nutné vyřešit otázku spojenou hlavně se zimními měsíci. Napjatý rozpočet, ale také nedostatek času, abychom si sehnali a naštípali dřevo, jistě, to může být potenciální problém. Potom je LPG variantou, nad níž je zapotřebí se přece jen trochu zamyslet. Nebude nakonec jasným číslem jedna?