Zahrada

Bazénové příslušenství

Elektrické topení

Slouží k ohřevu vody v bazénu, skládá se z tělesa topení vyrobeného z tvrzeného PVC, el. skříňky, topné spirály, provozního a bezpečnostního termostatu a pákového snímače průtoku. Topení se montuje za filtrační zařízení bazénu. Pracovní poloha je vodorovná se směrem průtoku do elektrické skříňky topení.

Laguna

Přístroj Laguna je zařízení, které umožňuje údržbu bazénové vody s 90% úsporou Chlóru nebo podobných látek na desinfekci bazénové vody.Pracuje na bázi řízeného uvolňování iontů mědi, stříbra a zinku, které ničí bakterie a řasy. Laguna pracuje v Součinnosti s filtrační jednotkou, kde jsou instalovány elektrody uvolňující ionty mědi, stříbra a zinku do přívodního potrubí. Laguna se dodává vč.nádobky s měděnými elektrodami a testovací sadou na měď.

Protiproud VAG – JET

Vychutnejte si osvěžující pocit vodní masážní terapie. Výkonné nasávací a vstřikovací trysky vyrábějící protiproud promění Váš bazén ve vířivou lázeň. Pomocí trysek je možné vzduchové a vodní proudění nasměrovat a regulovat dle přání. Produkuje obrovské množství bublinek bohatých na kyslík, které oživí a posílí tělo.

Letní plachta

Solární fólie jsou určeny zejména pro bazény venkovní, kde slouží k částečnému ohřevu bazénové vody solární energií. Solární fólie k tomu využívá vzduchové bubliny které slouží jako lupy a zároveň plavou na vodní hladině. Solární fólie řežeme na míru v běžných metrech a to standardně v šířích: 3,6m, 4m, 5m, 6m. Průměr bublin: 12,0mm.

Schůdky

Žebříky jsou určeny pro privátní i komerční bazény,vyrobeny z ručně leštěné nerezové oceli AISI 304 o průměru 43mm. Každý žebřík má nerezové stupně s protiskluzovými nášlapy z měkčeného plastu a je ukončen silikono-gumovým opěrným kloubem pro opření o stěnu bazénu.

Skimmer

Plní funkci sběrače vody, kterou nasává do filtračního systému.

Twister

poloautomatický vysavač je založen na principu krouživého pohybu vysavačové hlavy, čímž vysává mechanické nečistoty a kartáčuje dno bazénu.

Vysavač

Je nepostradatelným pomocníkem při čištění bazénu.Po napojení odsává nečistoty ze dna a boků bazénu.

Zimní plachta

Zimní krycí plachty jsou dodávány dle požadovaných rozměrů a tvarů přímo na míru. Upevnění krycích plachet: -uchycovací oka po obvodu, popřípadě vaky s vodou

Zimní plachty Debris Cover lze vyrobit i s průchodem pro žebřík apod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *