Reality

Žižkov je místem, které opravdu přitahuje mladé rodiny

Pokud zvažujete investovat do nemovitostí, nevyhlížejte vhodný čas. Ten je totiž, pokud plánujete v konkrétní lokalitě bydlet, téměř kdykoliv. Výběr samozřejmě nelze uspěchat, k příliš dlouhému otálení ale rozhodně není žádný důvod. Jde o dlouhodobou investici, která se počítá i na celá desetiletí.

Až byt splatíte, může posloužit vašim dětem a zůstat dále v rodině jako velmi cenný majetek. Teď si ještě vybrat místo, kde chcete strávit svá produktivní léta. A proč by to nemohla být právě Praha? Je symbolem úspěchu, něčím, co se jednoduše neodmítá. Stačí, aby na vás jenom kývla prstem.

Příjemná lokalita plná městské zeleně

Praha je skutečně zeleným městem, parků je zde dostatek i pro náročné. Pokud chcete být ve spojení s přírodou, nic vám rozhodně bránit nebude! Nové byty na pražském Žižkově se již těší na vaši návštěvu, připravena je pestrá nabídka.

Malešický park, ale i Židovské pece nebo například i Parukářka, to jsou místa, kde můžete trávit volný čas. Vybírat můžete ze širokého spektra možností. Byt dispozice 1+kk s výměrou necelých 32 metrů čtverečních, ale i 2+kk, kde je výměra na necelých 52 metrech. V obou případech se počítá také s malým balkonem pro volné chvíle trávené u šálku kávy. A v neposlední řadě, připravena jsou i prostorná garážová stání.

Ideální zázemí je připraveno i pro děti

Školy, školky a zázemí pro sport a volný čas, byty Na Vackově nabízejí spoustu zajímavých možností i pro děti. Vaše ratolesti to budou mít všude blízko, obejdou se bez dlouhého cestování, které může být opravdu únavné. Mít vše na jednom místě je praktické pro celou rodinu, ať už se jedná o nákupy nebo zábavu. A co cestování a výlety? Pár kroků od bytu je zastávka autobusu, který vás zaveze i na metro. Auto může tentokrát zůstat doma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *