Výstavba

Co je důležité zařídit

Pokud jste se rozhodli stavět a chcete, abychom pro vás mohli vypracovat přesné stanovisko k vašim individuálním návrhům, ať se již jedná o váš vlastní návrh či zakreslení změn do dispozice domů z našeho katalogu rodinných domů včetně jejich kalkulace, musíte ke stavbě zajistit tyto dokumenty, které nám předáte a na jejichž základě my budeme pokračovat s přípravami:

  1. LV stavební parcely a katastrální mapu se zakreslením připojovacích míst inženýrských sítí včetně jejich technického popisu
  2. Kopii územního plánu
  3. Polohopis a výškopis, který vám vypracují geodetické firmy v místě vašeho bydliště
  4. Informaci o únosnosti zeminy v uvažovaném místě výstavby (tento údaj je důležitý a je jím ovlivněno naddimenzování spodní stavby, což ovlivňuje výrazně její cenu
  5. Váš požadavek na zajištění dalších služeb, které vám můžeme poskytnout
  6. Pokud si vyberete projekt z katalogu, váš požadavek na individuální změny typového projektu (arkýře,vikýře,zimní zahrada, garáž atd.)
  7. Zajištění financování vašeho budoucího domu (případně bychom měli znát vaší představu o výši hypotečního úvěru)
  8. Váš požadavek na individuální úpravy vnitřního vybavení RD (sauna, vířivá vana, bazén, centrální vysávání atd.)
Zaregistrujte se do Programu podpory bydlení a my vám zajistíme veškeré potřebné informace, poradenské a právní služby, odbornost a orientaci na trhu. S vaší pomocí vybereme nejvhodnější technologii a stavební prvky tak, aby dům odpovídal veškerým vašim požadavkům a vysněnému ideálu. Provedeme výběrové řízení na firmy, které se na výstavbě vašeho nového domu budou podílet. Dále zajistíme cenové návrhy a zabezpečíme veškeré smluvní vztahy. Vyřídíme zpracování projektů pro územní rozhodnutí a podnikneme další nezbytné kroky, které vedou až k realizaci samotného díla. Pomůžeme i při koupi nemovitostí a posouzení jejich stavu či rozsahu potřebných úprav. Vypracujeme pro vás srovnání různých bankovních produktů, na jejichž základě společně vybereme nevhodnější bankovní úvěr. Díky naší dobré spolupráci s vybranými peněžními ústavy jsou klientům zajištěny výhodné podmínky splátek úvěrů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *