Interiér

Jak efektivně ukládat oblečení

Jestli máte děti, určitě víte, kolik oblečení se vám doma „točí“ a najít pro něj místo je často nadlidský úkol. Také ženy mají v oblibě shromažďovat oblečení podle barev, stylů, materiálů, některé si uchovávají, až zhubnou nebo až přiberou, další z nostalgie na místa, kde jej nosily… Ať už máte hodně oblečení, protože je vás mnoho, anebo proto, že milujete nakupování, vždy je dobré vědět, jak jej efektivně ukládat.

Šuplíkové komody

Zvláště pro děti, ale nejen pro ně, je šuplíková komoda skvělou volbou. Šuplíky se snadno otvírají, zvládnou to i menší děti, a i oblečení se do nich ukládá snadněji, než když chceme, aby děti tvořily „komínky“ v policích skříně. Děti si budou oblečení častěji uklízet, i když jej někdy jen ležérně odloží do šuplíků, nebude se válet po zemi nebo nábytku, a nebude tvořit nepořádek. Jeden šuplík na kalhoty a kraťasy, další na trička a mikiny, další na spodní prádlo, ponožky, čepice. Existují i rozdělovače, s jejichž pomocí v šuplících udržíte pořádek i v případě, že v nich bude malé oblečení. Tato praktická komoda je i hezká a hodí se do dětských pokojů, ložnic i obýváků. Kromě šuplíků může mít klasická dvířka či kombinaci obojího.

Prostorná šatní skříň

Není šatní skříň jako šatní skříň. Aby byla efektivní, je potřeba, aby byla dobře řešena uvnitř. Tedy co nejlépe rozdělena. Praktické jsou skříně, které mají jednu polici nahoře přes celou délku skříně, pod ní je v části skříně prostor na pověšení oblečení, zbytek skříně je rozdělen na police. Co se týče rozmístění oblečení do skříně, nahoru patří kousky, které nosíte sezónně nebo výjimečně, abyste si denně nemuseli nosit schůdky či židli.

Co se týče uskladnění obuvi v botníku, nezapomeňte si dlouhou krásu bot koupit napínáky. Zvláště u kožených dražších modelů je toto vybavení doslova nutností.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *